close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

کاربرد های ایزوپروپانول الکل

کاربرد های ایزوپروپانول الکل

ایزوپروپانول الکل چه کاربرد هایی دارد

ایزوپروپانول الکل یکی از مواد شیمیایی بسیار مهم و کاربردی است و همین موضوع سبب شده تا خرید ایزوپروپانول الکل با سرعت بسیار زیاد و در حجم های بالا صورت گیرد. در واقع از این محصول در صنایع مختلفی استفاده می شود و به همین خاطر ایزوپروپانول الکل به عنوان یکی از مشهورترین و مهم ترین الکل ها شناخته می شود.

شما می توانید در صنایع مختلف نقش مهم و کاربردهای ایزوپروپانول الکل را مشاهده کنید. در این مطلب قصد داریم به بررسی کاربردهای این الکل پرداخته و آن ها را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

کاربردهای ایزوپروپانول الکل

افراد عموما این سوال را مطرح می کنید که ایزوپروپانول الکل چه کاربردهایی دارد. بسیاری از افراد اطلاعاتی از کاربردهای این ماده شیمیایی نداشته و در بهترین حالت برخی از افراد به خاصیت پاک کنندگی و ضد عفونی کردن این الکل اشاره می کنند، اما باید گفت که ایزوپروپانول الکل علاوه بر موارد گفته شده دارای کاربردهای گوناگونی در صنایع مختلف است. در این بخش قصد داریم تا نگاهی به این کاربردها انداخته و آن ها را به شما معرفی کنیم .

کاربرد ایزوپروپانول الکل در صنعت و پزشکی

در صنعت پزشکی از ایزوپروپانول الکل در تولید پدهای ضدعفونی استفاده می شود. در واقع پدها و گازها با محلول ۶۰ تا ۷۰ درصد ایزوپروپانول الکل رقیق شده و به همراه آب مرطوب می شود. این پدها برای فرایند هایی نظیر پاکسازی ابزارهای کوچک و ضدعفونی کردن آن ها، پاک کردن سطوح، تمیز کردن پوست بیمار و... مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد ایزوپروپانول الکل به عنوان حلال

به دلیل ویژگی های شیمیایی و فیزیکی ایزوپروپانول الکل، از آن به عنوان حلال استفاده می شود. همین موضوع سبب شده تا ایزوپروپانول الکل در تولید محصولات بهداشتی، ضد یخ، رنگ ها و رزین ها، داروها، مواد غذایی، جوهر و چسب مورد استفاده قرار گیرد.

کاربرد ایزوپروپانول الکل برای تسکین درد

یکی دیگر از کاربردهای ایزوپروپانول الکل برای تسکین درد است. در واقع از این ماده شیمیایی می تواند به عنوان روغن عضله استفاده کرد و با تحریک پوست با استفاده از این ماده به بهبود گردش خون و تسکین درد کمک کرد.

کاربرد ایزوپروپانول الکل در تولید گوش گیر شنا

در تولید گوش گیر های شنای حرفه ای و با کیفیت از ایزوپروپانول الکل به منظوره خشک کردن آب برای جلوگیری از عفونت گوش میانی استفاده می شود.

خرید ایزوپروپانول الکل

اگر قصد خرید اینترنتی ایزوپروپانول الکل را دارید، می توانید به این سایت مراجعه کرده و یا اینجا کلیک کنید. شما می توانید این محصول را در حجم های مختلف و با قیمت مقرون به صرفه سفارش داده و به سرعت آن را دریافت کنید. تامین ایزوپروپانول الکل در حجم های بالا فرآیند بسیار سختی است که شما می توانید با خرید اینترنتی این محصول این فرایند را به سرعت طی کنید.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به کاربردهای ایزوپروپانول الکل انداخته و نقش این ماده را در صنایع مختلف بررسی کردیم. در نهایت بهترین روش برای خرید ماده شیمیایی را بیان کرده و اشاره کردیم که چگونه می توانید ایزوپروپانول الکل را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

+ نوشته شده در شنبه 22 شهريور 1399ساعت 14:15 توسط حسین تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 16